Het Zuid-Franse avondpretpark Luna Park Cap d’Agde zal dit jaar uitpakken met een nieuwe thrill ride. Het gaat om een vrijevaltoren die de naam Mega King Tower draagt. De attractie komt voor één seizoen naar het park.
Lees meer...Het Zuid-Franse pretpark Luna Park Cap d’Agde pakt dit jaar uit met een nieuwe achtbaan. Het gaat om The Mouse die dit voorjaar haar debuut maakte op de Franse kermissen. Hiermee zullen er vier achtbanen deze zomer in het park staan.
Lees meer...De vierde dag van onze Franse trip begonnen Benjamin en ik in Jardin des Betes. Na dit park zouden we verder Zuidwaarts rijden via enkele kermissen om te eindigen in enkele Lunaparken waaronder Fabrikus World, een park dat een hoogtepunt moest worden van deze dag.
Lees meer...Het Zuid-Franse pretpark Luna Park Cap d’Agde, gelegen bij het beroemde naaktstrand, gaat dit jaar uitpakken met meerdere nieuwe attracties. Het gaat onder andere om de Live Horror Show en om de thrillride Spider die vorig jaar in première ging op de Franse kermissen.
Lees meer...Niemand had het op voorhand kunnen voorspellen, maar toen het coronavirus COVID-19 toesloeg in heel de wereld, had dit erg grote gevolgen voor alles en iedereen. Natuurlijk werd ook de pretparkwereld en haar fans hard getroffen. Zo zagen Themeparkfreaks Jos, Lennert en Jonathan hun reis naar Amerika...
Lees meer...De Franse exploitantenfamilie Pfausser heeft een gloednieuwe attractie aangekocht. Het gaat om een thrill ride met de naam Mega Loop die rechtstreeks uit de fabriek komt. De eerste stop voor de attractie is Luna Park Cap d’Agde in Frankrijk.
Lees meer...Het Italiaanse bedrijf Fabbri Group heeft een nieuwe thrillride ontwikkeld. Het is Frankrijk die de première van de attractie krijgt. Het gaat over een attractie met verschillende armen die bezoekers laat ronddraaien en op en neer zwieren.
Lees meer...