Vanaf 15 mei zal het ook het Nederlandse park Mondo Verde weer openen. Omwille van de veiligheidsmaatregelen zullen er een aantal dingen aangepast worden. Zo zullen er enkele attracties gesloten blijven, is fysiek contact met de dieren niet toegestaan en blijven restaurants gesloten.
Vanaf vrijdag is het weer mogelijk om het Nederlandse park Mondo Verde te bezoeken, al gelden ook hier strenge maatregelen. Zo zullen de restaurants gesloten blijven en mag er absoluut geen fysiek contact zijn tussen mens en dier. De toiletten zullen wel beschikbaar blijven.
De entreeprijzen zullen zolang de horeca nog gesloten is verlaagd worden:
De regels die zullen gelden in het park:
Mondo Verde raadt bezoekers ook aan een mondkapje te gebruiken, al is dit niet verplicht. Deze kunnen ook aan de kassa aangekocht worden.
Wanneer bezoekers zich niet aan deze regels houden, kan er gehandhaafd worden. Bezoekers hebben dan geen recht op teruggave van entreegelden.
Vorig artikel Volgend artikel