Sfeerverslag: Deense trip dag 2 – 21 juli 2019

Door: Bob Van Dyck / Op: 19 augustus 2019 / Dierenparken, Duitsland, Sfeerverslagen, Tolk-Schau, Wildpark Schwarze Bergen

Dag twee van onze Deense trip brachten we opnieuw door in twee noord-Duitse parken. Als eerste op onze planning stond Wildpark Schwarze Bergen.

 

Wildpark Schwarze Berge is uiteraard geen pretpark, maar een echt wildpark. Op de parking zagen we meteen dat dit park meer dan geliefd moet zijn bij de bezoekers, want er was plaats voor wel honderden wagens en er was zelfs een helikopter parking voorzien.

Meteen na de ingang ligt een grote speeltuin welke, zoals je wel vaker ziet in Duitse dierenparken, enkele Heeghe attracties rijk is. Zo staat er een Nautic Jet, maar voor ons is vooral de Butterfly belangrijk.

Maar, he wacht eens even… Daar liep toevallig een technieker die de kabelbaan en Nautic Jets aan een testrit onderwierp. Toch even bij hem vragen, of hij voor ons niet even eerst de Butterfly wou opstarten. En gelukkig was deze man zo vriendelijk om meteen een testritje te starten, waarna wij konden instappen. Een ritje kost je wel een eurootje extra.

Enkele dieren kon je hier van dichtbij ontmoeten en zelfs aanraken, zoals de hangbuikzwijntjes. Wat wij vooral prachtig vonden was de vallei met een meertje waar hertjes rond liepen.

Een camping die gelegen was vlakbij de Noordzee wat toch idyllische plaatjes opleverde, wanneer we het baantje afreden. Jammer genoeg was de camping iets minder idyllisch en liet vooral het sanitair een beetje te wensen over. Toch stelden we onze tentjes op en genoten van een welverdiend Duvelke, voordat we onder de wol kropen.

 

Facebook

Mail ons

Archieven