Het Italiaanse pretpark Mirabilandia heeft zijn nieuwe achtbaan geopend. Het park bouwde deze in een nieuw themagebied, dat volledig draait rond het motorfietsmerk Ducati, een dubbele Spike coaster van Maurer Rides. De nieuwe achtbaan heeft de naam Desmo Race gekregen.
In het begin van het seizoen opende het Italiaanse pretpark Mirabilandia een volledig nieuwe zone. Het 35000 vierkante meter nieuwe themagebied Ducati World staat volledig in het teken van het gelijknamige Italiaanse motorfietsmerk.
Desmo Race bestaat uit twee tracks van elk 525 meter lang en 22 meter hoog. Tijdens de rit van één minuut behaal je een maximale snelheid van 60 km/u. Het volledige themagebied heeft een prijskaartje van ongeveer 25 miljoen euro.
Bron: parkerlebenis
Vorig artikel Volgend artikel