© Jonathan Sanssens

Freizeitpark Plohn – augustus 2020

Freizeitpark Plohn is een middelgroot pretpark in het oosten van Duitsland en een van de grootste pretparken in de regio. Sinds mijn bezoek in 2015 waren er alweer twee nieuwe achtbanen geopend, dus was het hoogtijd om hier nog eens langs te komen.
De blikvanger van het park is de nieuwe achtbaan Dynamite, een BigDipper coaster van de Duitse fabrikant Mack Rides. Deze heeft een hoogte van 44 meter, behaalt een snelheid van 100 km/u en bevat drie inversies. Een ideale achtbaan voor een parkje van deze grote!
Een andere bekende achtbaan is El Toro, een familie houten achtbaan uit 2009 die gebouwd werd door Great Coasters International. Deze is 24,5 meter hoog en behaalt een snelheid van 73,4 km/u. Ook de indoor achtbaan / dark ride Miniwah, mag je niet overslaan. Deze aangedreven achtbaan werd gebouwd door Mack Rides in 2015 en is erg mooi aangekleed.

Facebook

Archieven