Uitgelicht: Brazilian Buggys – Bellewaerde Park

In 2024 opende Bellewaerde Park een gloednieuwe themazone met Mundo Amazonia. In deze zone staat de waterattractie Amazonia centraal, maar er kwam ook een nieuwe achtbaan in het park genaamd Brazilian Buggys.

 

 

Brazilian Buggys werd gebouwd door het Italiaanse bedrijf Zamperla en is een achtbaan vooral bedoeld voor de jonge bezoekers. Met de naam wordt nog een knipoog gegeven naar de verdwenen achtbaan De Keverbaan, die voorheen op deze locatie stond.

Brazilian Buggys heeft een hoogte van 4,6 meter en een lengte van 92 meter. De maximale snelheid op deze baan bedraagt 29 km/u.

Over de baan rijdt een treintje met plek voor twaalf personen. Wie een ritje wil maken kan dat vanaf een minimumlengte van 90 cm. Zonder begeleiding kan dat vanaf een lengte van 105 cm.

 

Facebook

Mail ons

Archieven