Nieuw spookhuis voor Scare Me evenement

Nieuw spookhuis voor Scare Me evenement

Door: Bob Van Dyck / Op: 4 oktober 2026 / 4 min / Halloween, Nederland, Scare-Me

Al meer dan 10 jaar wordt in het Nederlandse Almere het Scare Me evenement georganiseerd. Het evenement biedt naar eigen zeggen niet zomaar een griezelig avondje uit, maar de meest intense en meeslepende horror beleving van Nederland. Dit jaar kunnen de bezoekers een nieuw spookhuis betreden.

Scare Me biedt dit jaar vijf spookhuizen aan, waarvan The Host het nieuwe is. Hier betreed je een poppenhuis op ware grootte. Scare Me ging dit jaar al voor een weekend openen op 12 en 13 september. De eerstkomende openingsdatum is 17 oktober.

Spookhuizen

The Host – nieuw

Een radeloze moeder heet je welkom in haar woning. Ze vraagt of je haar en haar man misschien wilt helpen. Hun dochter is veel te jong overleden. Maar afscheid nemen? Dat hebben ze nooit gekund. Wanhopig zijn ze op zoek naar een nieuw lichaam voor de ziel van hun dochter.

Terwijl je verder het vervallen huis in loopt, merk je dat je niet alleen bent. Vanuit iedere hoek lijken glazen ogen je te volgen. Overal staan poppen. Bewegingsloos… totdat ze dat ineens niet meer zijn. Er is maar één manier om te weten of jij geschikt bent als nieuwe host voor haar tere kinderziel.

Als de poppen je wegjagen, ben je veilig. Maar als ze je met rust laten…dan heeft ze misschien haar keuze al gemaakt.

Acid Asylum

Stap binnen in het asylum van dr. Rijnaard. Achter de deuren van dit beruchte instituut, gebouwd in 1920, vinden al twintig jaar vreemde en onheilspellende experimenten plaats. Onderzoek geïnspireerd door duistere Russische testen, waar wetenschap en waanzin steeds dichter bij elkaar komen.

Ship of Souls (s.o.s)

Aan de kade ligt “The Black Mermaid” – een schip dat langer in de haven verblijft dan iemand zich kan herinneren. De planken kraken onder het gewicht van geheimen. En goud.

Ze zeggen dat in de buik van dit vaartuig een schat verborgen ligt die je rijker maakt dan de koning zelf. Maar vergis je niet… voor rijkdom moet je betalen.

Tientallen avonturiers gingen je voor. Stoere mannen en vrouwen die lachend de loopplank betraden. Hun lach verstomde zodra ze het ruim betraden.

Hoeveel keerden er terug? Tel de vermisten maar eens.

Op het dek hoor je soms gefluister in de wind. Stemmen die smeken om bevrijding. Is dat de bemanning die nog steeds dienst doet? Of zijn het de zielen van hebzuchtige dieven zoals jij?

De schat wacht. Het schip hongert. De vraag is: zul jij weer voet aan wal zetten?

Maga Rapta

In de stilte van de nacht verdween het kleine Aagje spoorloos. Acht jaar oud, onschuldig. Fluisterende dorpelingen wijzen naar die vervloekte woning aan de rand van het dorp. “Heksenwerk,” zeggen ze. De heksenjager heeft jouw hulp nodig. Maar wees gewaarschuwd: wat zich schuilhoudt achter die vervallen muren is hongerig. Niet alleen naar vlees, maar naar zielen.

Sommigen zagen schaduwen dansen achter de ramen. Anderen hoorden kindergehuil dat veranderde in onmenselijk gekrijs. De lucht rond het huis is zwaar van zwarte magie.

Heb jij het lef om de waarheid te ontdekken? Durf jij door die kamers te dwalen waar het kaarslicht niet reikt? Vind Aagje. Breng haar levend terug. De beloning in ducaten is rijkelijk… als je zelf terugkeert.

De heksenjager wacht bij de ingang. De vraag is: ben jij dapper genoeg om hem te volgen?

Writer’s Block

Mr. Darko was ooit een briljant schrijver. Tot hij zich blind staarde op dat ene verhaal. Die ene zin die niet wilde vloeien. Die ene gedachte die hem opslokte. Nu zit hij daar nog steeds. In zijn studeerkamer. Schrijvend. Krabbend. Steeds dezelfde woorden. Steeds dezelfde beelden. Bezeten.

Niemand mag hem bezoeken. Te gevaarlijk, fluisteren ze. Te veel bezoekers die nooit meer hetzelfde waren. Te veel mensen die nu zelf alleen nog maar diezelfde zinnen prevelen, met uitpuilende ogen.

Maar zijn bediende… die houdt wel van een extra muntje. Voor de juiste prijs laat hij je binnen. Een snelle blik maar, belooft hij. “Kijk niet te lang naar zijn werk,” waarschuwt hij nog.

Scare Me openingsdagen

Vrijdag 11 & Zaterdag 12 september

Zaterdag 17 oktober

Vrijdag 23 & Zaterdag 24 oktober

Vrijdag 30 & Zaterdag 31 oktober

Vrijdag 6 & Zaterdag 7 november

Vrijdag 13 & Zaterdag 14 november

Vrijdag 20 & Zaterdag 21 november

Openingstijden

19.30 uur t/m 23.00 uur

De huizen openen vanaf 20.00

De wachtrijen sluiten om 22.45

Bron en foto: Scare Me

Facebook

Mail ons

Nieuws, interessante foto's of artikels mag je sturen naar team@themeparkfreaks.eu

Archieven