Nigloland gestart met bouwwerkzaamheden van spectaculaire Supersonic Train

Nigloland gestart met bouwwerkzaamheden van spectaculaire Supersonic Train

Door: Jonathan Sansens / Op: 1 mei 2026 / 1 min / Frankrijk, Nigloland

Het Franse pretpark Nigloland zal voor het 40-jarige jubileum in 2027 een nieuwe achtbaan openen. Het wordt een multi launch coaster met inversies die de naam Supersonic Train zal krijgen. Ondertussen gingen de bouwwerkzaamheden van start.

De nieuwe achtbaan van Nigloland zal de naam Supersonic Train krijgen. De baan zal opnieuw gebouwd worden door de Duitse fabrikant Mack Rides. Deze Duitse fabrikant stond in het verleden al in voor vijf van de zes andere achtbanen in het park.

Supersonic Train wordt een achtbaan van het type Stryker Coaster en zal met 43 meter hoogte meteen de hoogste achtbaan van het park worden. Alpina Blitz, eveneens een creatie van Mack Rides, had voorheen deze titel met een hoogte van 33 meter.

De nieuwe achtbaan zal tot tweemaal gelanceerd worden en zal inversies bevatten. Het wordt de eerste achtbaan in het park waarbij je overkop zal gaan. Over de baan zullen twee treintjes rijden met elk plek voor 16 personen. De capaciteit zal op 800 personen per uur liggen.

Ondertussen zijn de bouwwerkzaamheden van start gegaan. Dat is te zien op foto’s die Theme Park Worldwide deelde via sociale media.

Foto’s: Theme Park Worldwide

Facebook

Mail ons

Nieuws, interessante foto's of artikels mag je sturen naar team@themeparkfreaks.eu

Archieven