
SeaWorld San Antonio opent nieuwe achtbaan Barracuda Strike in 2026
Door: Bob Van Dyck / Op: 2 november 2025 / 1 min / SeaWorld San Antonio, USA
SeaWorld San Antonio opent in het voorjaar van 2026 de nieuwe achtbaan Barracuda Strike. Het wordt de eerste family inverted coaster van Texas, gebouwd door Bolliger & Mabillard. De baan zal deels over het meer van het park lopen.
Nadat SeaWorld San Antonio dit jaar al de nieuwe themazone Rescue Jr opende, met als blikvanger de achtbaan Beach Rescue Racer, kondigt het park nu alweer de komst van een nieuwe achtbaan aan.
Ditmaal kiest men voor een Family Inverted Coaster van B&M. Barracuda Strike, zoals de baan zal heten, krijgt een hoogte van 27,4 meter en een lengte van 548,6 meter. Het treintje zal een snelheid bereiken van 70,8 km/u.
SeaWorld zegt dat Barracuda Strike een thema zal bevatten dat is geïnspireerd op de snelheid en behendigheid van de barracuda.
Bron en foto: SeaWorld San Antonio
Vorig artikelVolgend artikel