
Het pretpark Pleasurewood Hills in Lowestoft, Suffolk, heeft een nieuwe eigenaar. Na meer dan tien jaar onder leiding van de Franse Looping Group neemt Premier Attractions Ltd. het park over.
Het Engelse pretpark Pleasurewood Hills opende in 1983 en werd doorheen de jaren meermaals overgenomen. In 2011 kwam het park in handen van de Looping Group, die het park nu van de hand doet.
Volgens een verklaring van de Looping Group zou een sterke lokale speler zoals Premier Attractions het best gepositioneerd zijn om het park te helpen zijn ontwikkelingspotentieel volledig te realiseren. De groep sprak in het bijzonder haar dank uit voor de goede samenwerking met algemeen directeur Ricky Lark tijdens de afgelopen jaren, die sinds 2018 verantwoordelijk is voor het operationele beheer van het park.
Bron: Looping Group
Foto: TPF
Vorig artikel Volgend artikel