
Het Duitse attractiepark Hansa-Park opent in 2026 een nieuwe achtbaan. Deze achtbaan zal openen in het themadeel Bezauberndes Britannien. De achtbaan maakt deel uit van het Best Kept Secret-plan dat het park aan het uitvoeren is. Een ander deel van dit project is een grote andere attractie die men momenteel bouwt, en waarover men voorlopig nog niets bekend wil maken.
Het Best Kept Secret van Hansa-Park houdt de fans al een tijdje bezig. Er wordt in het park een groot gebouw opgetrokken dat de naam Palacio de Braga draagt. Wat er achter de muren van het gebouw komt is nog steeds geheim.
Het park maakte al bekend dat men volgend jaar een nieuwe achtbaan zal openen die de naam Cornwall Coaster krijgt. Dit is alvast het eerste deel van hun Best Kept Secret dat meerdere attracties inhoudt.
De nieuwe achtbaan wordt 18 meter hoog, 570 meter lang en zal 6 lanceringen bevatten, 3 voorwaartse en 3 achterwaartse. De topsnelheid zal 50 km/u bedragen. De baan wordt de achtste achtbaan van het park en wordt gebouwd door het Duitse bedrijf Gerstlauer. Het park deelde onlangs een concepttekening waarop een deel van de baan te zien is met het treintje.

Er werden ook enkele bouwfoto’s van het stationsgebouw gedeeld.


Bron en foto: Hansa-Park
Vorig artikel Volgend artikel