Uitgelicht: Shark Trip – Royaume des Enfants Jablines

Uitgelicht: Shark Trip – Royaume des Enfants Jablines

Door: Timothy Meersman / Op: 24 oktober 2020 / 1 min / Frankrijk, Royaume Des Enfants Jablines, Uitgelicht

In 2018 opende het kinderpretpark Royaume des Enfants Jablines haar achtbaan Shark Trip. Deze achtbaan is van het type Shark Trip, dus de naam werd niet zo heel origineel gekozen. De bouwer van deze achtbaan is het Turkse bedrijf Kılıç Lunapark.

Over de statistieken van deze achtbaan valt jammer genoeg weinig te vertellen, omdat deze niet bekend zijn. In het treintje dat over de baan rijdt, is er plaats voor 20 personen.

Wie een ritje wil maken op deze achtbaan, hoeft geen toegang te betalen tot het pretpark, enkel enkele ZOZO-tokens aan te kopen. Men moet er wel rekening mee houden dat dit pretpark gelegen is in een groter recreatiegebied, waarvoor men wel een toegangsprijs moet betalen.

Facebook

Mail ons

Nieuws, interessante foto's of artikels mag je sturen naar team@themeparkfreaks.eu

Archieven